Oblíbená místa na svatební hostinu

25.02.2011 14:58

Často jsem bombardován dotazy, že jako svatební matador, který projel téměř všechny restaurace a penziony ve východních čechách, musím vědět, které je nejlepší místo pro svatbu v Pardubicích a okolí. Se svými zkušenosti se teď s Vámi podělím. Vypíchnu zde ty podniky, které mi utkvěly v paměti a které jsem navštívil v posledních 2 letech. Nezaručuji aktuálnost a pravdivost zde uvedených informací.

 

Penzion Fajn

www.penzion-fajn.com/

Penzion uvádím na prvním místě proto, že se nachází blízko mého bydliště. Výhodou je místo pro cca 50 svatebčanů, venkovní posezení, dobré ceny a klidná lokalita, Pardubice - Svítkov. Svatební hosté z daleka se zde mohou přímo ubytovat. Z hlediska hudby je nevýhodou menší taneční parket a horší akustika restaurace.

 

Penzion Birdie

www.birdie.cz/cs/restaurace.php

Oblíbené místo v centru Pardubic na "rychlodráze". Dobrá dostupnost, dobrá kuchyně, možnost ubytování a solná jeskyně, kterou je možné využít jako relax po náročném dni. Můj odhad kapacity je cca 35 svatebčanů. Jistě se vejde i více, ale pak již není dostatek místa na tanec. Prostor není úplně vhodně členěný.

 

Penzion Pluto 

www.penzionpluto.pardubicko.com/

Další z častých míst pro svatební hostinu v Srchu u Pardubic. Prostor je členěn na výčep, kde se většinou hraje a tančí, pak na větší salonek pro svatebčany a menší salonek pro raut a občerstvení. Možno využít i pro větší svatby kolem 50. svatebčanů. Možnost ubytování.

 

Restaurant Na Výsluní 

www.restaurace-navysluni.cz/oslavy.html

Ideální místo pro menší svatby, opět v Srchu u Pardubic. Výtečná kuchyně, klidné místo. Ubytování možné v apartmánech.

 

Hotel Golf Resort Dříteč 

www.hotel-golf-spa-kuneticka-hora-dritec.abc-ubytovani.info/

Místo pro svatby ve velkém stylu nejen pro vyznavače golfu. Krásné prostředí, prostorná restaurace, možnost sezení venku, možnost ubytování.

 

Hospůdka U Kapličky 

www.beerborec.cz/page.php?page=hosp_detail&pub_id=47995&pic_id=-1

Hospůdka nemá vlastní stránky, ale to mě neodradí od toho ji tu nezmínit. Příjemné prostředí pro klidnou svatbu s možností sezení venku. Pěkná "dřevěná bouda" pro romantické duše u říčky Loučná: 

 

Hostinec U Kosteleckých

www.restaurace.cz/pardubice/hostinec-u-kosteleckych.html

Prostorná restaurace v Černé za Bory i pro větší svatbu. Nevýhodou je horší akustika hlavního sálu, kterou ale vykompenzují příjemné ceny a milá obsluha.